KONST / Litografier / Färglitografi 13557173
nr 1355 7173
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Färglitografi, + bok, Frédéric Iriarte (f. 1963), Signerad, numrerad 15/120. Bladets mått: 34x58, Bok numrerad 364/1000 (signerad)
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:48:54
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
19 okt